Бебе Девојки Облека Поставува Мали Девојчиња Момчиња Зимски Долги Ракави Блузи Панталони Облека Во Собата За Облека Долна Облека Во Собата 12 Месеци
Неодамнешно

Бебе Девојки Облека Поставува Мали Девојчиња Момчиња Зимски Долги Ракави Блузи Панталони Облека Во Собата За Облека Долна Облека

DEN 303.84

Достапно на барање

Големина : 66 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 46см/18.11" Врвови Должина : 27см/10.63" Должина На Панталони : 35см/13.78" Големина : 73 Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 48см/18.90" Врвови Должина : 30см/11.81" Должина На Панталони : 38см/14.96" Големина : 80 Препорачана возраст : 9-12 Месеци Биста : 50см/19.69" Врвови должина : 33см/12.99" должина на панталони : 41см/16.14" Големина : 90 препорачана возраст : 12-24 месеци Биста : 52см/20.47" врвови должина : 36см/14.17" должина на панталони : 46см/18.11" големина : 100 препорачана возраст : 2-3 години Биста : 54см/21.26" врвови должина : 39см/15.35" должина на панталони : 51см/20.08" големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години Биста : 56см/22.05" Врвови Должина : 42см/16.54" должина на панталони : 56см/22.05" големина : 120 препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 60см/23.62" Врвови Должина : 45см/17.72" должина на панталони : 61см/24.02" големина : 130 препорачана возраст : 6-7 Години биста : 64см/25.20" Врвови должина : 48см/18.90" Должина На Панталони : 68см/26.77" големина : 140 препорачана возраст : 8-9 Години биста : 68см/26.77" врвови должина : 51см/20.08" Должина На Панталони : 75см/29.53" големина : 150 препорачана возраст : 10-11 години биста : 72см/28,35" врвови должина : 55см/21,65" должина на панталони : 82см/32,28" Големина : 160 препорачана Возраст : 12-13 години биста : 76см/29,92" врвови должина : 59см/23,23" должина на панталони : 89см/35,04" Мали Девојчиња момчиња зима долго Врвови На ракавите Панталони 2 парчиња облека комплет облека за бебиња облека сет за долна облека Карактеристики : материјалите носат подобро искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Погоден за секоја пригода, облека погодна за сезони воumn и зима. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро удобно искуство за носење бебиња. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА Панталони ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Ракав За Девојчиња : Долг Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. МЕК МАТЕРИЈАЛ - ова дете лабави врвови и панталони се направени од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН-лабавата кошула на детето има долг ракав, тркалезен врат, печатење букви, покажувајќи активен и енергичен стил. Панталоните за џогирање со врвки со цврста боја имаат секојдневен и партиски дизајн. МНОГУ ПРИЛИКИ-врвниот костум е погоден за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ-Класичниот костум за детски врвови може да се совпадне со ветробран, палто, Маица, спортски чевли или секојдневни чевли за да се создаде модерен стил на бебе. Ве молиме погледнете го разговорот со големина пред да нарачате.

Повеќе детали

Избор на купувачи