Кошула со фланел со долги ракави на Georgeорџ Машки
Неодамнешно

Кошула со фланел со долги ракави на Georgeорџ Машки

DEN 303.68

Достапно на барање

Класичен стил кој е сигурен дека ќе стане суштински дел од вашата гардероба. Кошулата со фланел со долги ракави на Georgeорџ е толку разноврсна. Носете го соло со вашите омилени фармерки за безвременски изглед или поставете го со графички мета за ажурирана, обична вибрација. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина М. полуто поставено. Јака од точка; Затворање на копчињата. 2 џебови на градите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Долга ракав фланелен кошула за мажи од Georgeорџ.

Повеќе детали

Избор на купувачи