Dailyенски Dailsенски Dailyенски дневен по поштенски качулка, големина XS-XXXL
Неодамнешно

Dailyенски Dailsенски Dailyенски дневен по поштенски качулка, големина XS-XXXL

DEN 448.00

Достапно на барање

Оваа руно худи од жените од Рибок е совршено да се фрли на тренингот или да се забавува дома. Мека, удобна и разноврсна; Нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, оваа супер мека руно качулка ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате најдобро. Комплетната худи со Zip up има прилагодливо затворање на влечење, ребрести манжетни и полите, и лого на Reebok на градите. Комплетната подносна худи на жените. Ребрести манжетни и полите. Направено од меко руно (100% полиестер). Две отворени предни џебови. Затворање на качулка за затворање. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи