Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности ПАНВИ ПЕНТИ 'Бостон багаж ознака' градови во САД - сива, сина
Неодамнешно

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности ПАНВИ ПЕНТИ 'Бостон багаж ознака' градови во САД - сива, сина

DEN 2.67

Достапно на барање

Ознаката за багаж во Бостон, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и градски дизајн со тема на градовите во Соединетите Држави за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно виси . Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија и Skylines Wall Art Canvas Prints 'Бостон багаж, градови во САД - сива, сина.

Повеќе детали

Избор на купувачи