БЛАЛСТЕРНА КОНУРА - Издржлива масажа засилувач во разни бои, вклучително. Рачка на каиш
Неодамнешно

БЛАЛСТЕРНА КОНУРА - Издржлива масажа засилувач во разни бои, вклучително. Рачка на каиш

DEN 1.67

Достапно на барање

Перницата за засилување на Earthlite е дизајнирана да го одземе вирусот од долниот дел на грбот за време на терапијата со масажа или да додаде удобност во вашиот дом. Зголемувањето е ставено под коленото за време на масажа на лицето, под глуждот кога лицето надолу, а може да се користи и за поддршка на вратот. Earth Lite нуди целосна линија на трајни јадили направени со квалитетна пена со висока густина CFC и нашата луксузна, месна мазна Natursoft 100% PU или Ultraleather тапацир. Нашите булстерски перници се разноврсни и достапни во различни бои и димензии (видете слики и подолу). Bolsамбо -дополнувачите се идеални за поголеми клиенти на кои може да бара дополнителна поддршка. Погодно зашиено во најлонска рачка го прави лесно отстранување и складирање. Основана во 1987 година, Earth Lite е врвен производител на опрема за масажа во светот. Earth Lite е со седиште во Виста, Калифорнија и прави широк спектар на професионална опрема за масажа и материјали. Компанијата има освоено бројни награди за своите дизајни на производи, услуги на клиентите, вклучително и производство на операции кои оставаат стапало на нулта јаглерод. Упатства за чистење : Natursoft е полиуретан материјал, кој е чувствителен на одредени средства за чистење и абразиви. За да ја исчистите, препорачуваме едноставно бришење на површината со благ сапун и раствор на вода што се нанесува со мека крпа. Избегнувајте чистачи со груби хемикалии како што се алкохол, агруми, ацетон или оцет, што може да го деградира интегритетот на тапацирот и може да ја поништи вашата гаранција. Земјиште засилувач 3/4 круг xe2 x80 x93 Трајна масажа засилувач во разни бои. Рачка на каиш.

Повеќе детали

Избор на купувачи