Тајните богатства женски и жени плус фланел џогери, 2-пакувања
Неодамнешно

Тајните богатства женски и жени плус фланел џогери, 2-пакувања

DEN 2.00

Достапно на барање

Снус во стил со таен џогери на тајно богатство 2-пакет. Класичен изглед со удобни детали, овие џогери имаат еластична половината за влечење со забавен графички принт. Материјал : тело : 100% памук; Полева/манжетна : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. сет вклучува : два пара панталони со џогер. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Полето за влечење, еластични манжетни за контраст, печатење на сите. Фланел џогери 2-пакет за жени од тајни богатства.

Повеќе детали

Избор на купувачи