Без граници машка кошула со качулка, големини до 5xl
Неодамнешно

Без граници машка кошула со качулка, големини до 5xl

DEN 0.67

Достапно на барање

Завршете го вашиот обичен изглед со оваа маичка со карирана фланелна кошула со долги ракави од без граници. Стилскиот класичен вклопување е пресечен за удобност и совршен за положување. Спарете ја оваа фланела со качулка со вашата омилена маица, панталони и патики-подготвени, поставете, одете! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Јака : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови на градите. Карактеристики : карирана шема. Машка кошула со качулка од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи