24Севечна облека за удобност со долги ракави за време
Неодамнешно

24Севечна облека за удобност со долги ракави за време

DEN 568.64

Достапно на барање

Оваа замавлива породилна туника е направена со долга вклопување во туника и разгорена силуета за лесен шик изглед. Со ракави со должина, лажички врат и удобно вклопување на овој врв на туника ќе стане ваш нов омилен! Совршено над хеланки или облечете го со панталони. долги ракави. деколте за лажичка. Поставување на врвот. лабаво вклопување. Цврста боја. фигура ласкава. удобно вклопување. Обично, машинско миење, ладна вода, без белило, сув рамен, ладно железо облекување, машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Повеќе детали

Избор на купувачи