Parvez taj маглива плажа печати на бело дрво
Неодамнешно

Parvez taj маглива плажа печати на бело дрво

DEN 0.33

Достапно на барање

Подобрете го вашиот простор со Parvez Taj "Hazy Beach " Печатете на бело дрво. Фаќајќи живописно боење, тоа прави впечатлив додаток на дом или работно место. Parvez Taj Printed Scenic & Pandescapes Уметност Уметнички отпечатоци : ликовна уметност УВ мастило печатење на бело дрво од Парвез Таџ. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Парвиез Таџ Арт пристигнува подготвена да се обеси. Вклучува сертификат за автентичност. Известување на уметникот од предната страна. Достапни големини : 36 "x 24", 45 "x 30 и 60" x 40 ".

Повеќе детали

Избор на купувачи