ДИЗАЈНАРТ „Маслиново и лимон гранки I“ Тропски принт на природно бор дрво
Неодамнешно

ДИЗАЈНАРТ „Маслиново и лимон гранки I“ Тропски принт на природно бор дрво

DEN 2.67

Достапно на барање

Оваа оригинална уметност од дрво и пијалоци се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕКАЛАЦИИ ЗА ДЕКАЛАЦИИ НА ДЕКАЛНИЦИТЕ ПОСЕБНИТЕ ПРЕД ДИЗАЈН, додавајќи го автентичниот лик на дрво на вашите уметнички дела . Тропската ликовна уметност е директно отпечатена на Дрвото користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : плоштад. - Предмет : Храна и пијалок Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Тропски. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : жолта 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Повеќе детали

Избор на купувачи