Авантуристички сила на сила, моторизирано возило со џеммер, црвено
Неодамнешно

Авантуристички сила на сила, моторизирано возило со џеммер, црвено

DEN 319.84

Достапно на барање

Спречете ги нападите од ајкула во стил со авантуристичкиот камион на Jamемер. Овој црвен камион ги има сите sвона и свирки, од светла и звуци до опашка од ајкула. Аспираторот на автомобилот се претвори во страшна, но пријателска ајкула, која се кара и се тресе до ритамот. Само притиснете едно од четирите црвени копчиња на врвот, и тој ќе се оживее. Ако сакате да ги покажете тие слатки тркала, само притиснете го копчето со стрела за да ги однесете задните гуми. Пред да го знаете тоа, оваа работа ќе се забрза во далечината. Потопете ги забите во време на игра со овие авантури со авантуристичкиот камион на Jamемер. Авантуристичка сила на силата на Jamемер, црвена ајкула, играчки светла со возила има џем до ритамот. 4 копчиња предизвикуваат различни звуци и движења. Бара 3 батерии АА (вклучени). Одлично за возраст од 3 години и повеќе.

Повеќе детали

Избор на купувачи