Швајцарски технолошки девојки плишани белезници, големини S-XL
Неодамнешно

Швајцарски технолошки девојки плишани белезници, големини S-XL

DEN 247.84

Достапно на барање

Кога ќе пристигне зимското време, таа ќе биде поставена со слатки, пријатни плишани белезници од Швајцарија Техника. Помагајќи да ги задржи рацете топли кога температурите се натопуваат, овие слатки девојки белезници се додаток за ладно време што мора да го имаат. Материјал : школка/постава/пополнување : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Еластични зглобови; кадифен дизајн, детали за контраст на дланките; клипови. Девојки плишани белезници од швајцарска технологија.

Повеќе детали

Избор на купувачи