Впечатоци за картички за подароци, држач за картички за лигите за лигите, бело
Неодамнешно

Впечатоци за картички за подароци, држач за картички за лигите за лигите, бело

DEN 47.68

Достапно на барање

Оваа тегла за бела зајаче на лигите е дизајнирана да држи картичка за подароци. Само притиснете ја картичката за подароци надолу во белата лигите, заменете го капакот и скокајте ги ушите за хартија на зајаче на капакот. Колку е симпатично тоа и сè е подготвено за надавање! Поминете на тој специјален некој сам по себе или се нафрли во Велигденска корпа и гледајте додека бараат во лигите за картичката за подароци. Лигите додава дека дополнителен елемент на уживање за подароците и давањето и тековните за примателот! Држач за подароци за картички за подароци, држач за подароци • лигите • карактер на зајаче со поп-ап хартија уши • Боја : Бела • Пластична тегла со големина за да се одржи картичка за подароци • 280g (9,88 мл.) На лигите • 2.565 ”Д x 3.95” ч • Не за Деца под 3 години.

Повеќе детали

Избор на купувачи