Деца од Garanimals Girls Zip Hoodie and Pants Outfit Set, 2-парчиња, големини 4-10
Неодамнешно

Деца од Garanimals Girls Zip Hoodie and Pants Outfit Set, 2-парчиња, големини 4-10

DEN 322.56

Достапно на барање

Удобно и симпатично, оваа облека со две парчиња поставена од 365 деца од Garanimals нуди лесни опции за мешавина и натпревар кои се екстра кул и пријатни за секојдневно носење. Одликувајќи се со печатена поштенска качулка и панталони за печатење на печатење, ова е тотална победа за нејзината гардероба. Исклучиво на. Материјал : Худи и панталони : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Худи и панталони. Карактеристики на качулка : опуштено вклопување; Затворање на патент-фронт; долги ракави; прикачен аспиратор; печатење на сите; Мека француска териска крпа. Карактеристики на панталони : тенок вклопување со запалена нога; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; печатење на сите; Мека француска териска крпа. Худи и панталони поставени за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи