Wrangler Workware Carry Guardian Guardian Guary The тешка тежина Фау Шерпа и ватенка наредена худи
Неодамнешно

Wrangler Workware Carry Guardian Guardian Guary The тешка тежина Фау Шерпа и ватенка наредена худи

DEN 2.67

Достапно на барање

Оваа машка качулка со целосна зип ги одликува сите фиксирања за да се задржи топло и суво од Wrangler. Со термички поставен аспиратор и факс на Шерпа за топло седиште, оваа качулка има и финиш за да помогне да се одржи суво кога ќе пристигне неочекувано време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. редовно вклопување. Продолжен термички наречен аспиратор со влечење; Размачкана бура и јамка за шкафче. Затворање на целосна должина на предниот метал. Долги ракави. 2 џебови за затоплување на предната рака со безбедносно размавта. 2x2 плетени плетени манжетни за лајсни ладилки : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Худи со голема тежина од мажите од Вранглер.

Повеќе детали

Избор на купувачи