Еди Бауер Момци 4- Училишна униформа кратка ракав пика поло маица
Неодамнешно

Еди Бауер Момци 4- Училишна униформа кратка ракав пика поло маица

DEN 3.00

Достапно на барање

Вашето момче ќе го сака нашиот пик поло, кој е направен од мешавина од памук и полиестер. Памукот за памук дозволува дишење на кошулата, а полиестер има зглоб и брзи суви својства, што помага во издржливост и лесна нега. Нашиот пик поло е класичен стил повеќе од 100 години заради неговата удобност и разноврсност. Во Еди Бауер, ние се чувствуваме на срце утеха, издржливост и иновации. Знаеме дека ќе уживате да го носите овој поло онолку колку што уживавме да го направиме тоа! Три копче за копче. Копчиња со бисери. Двојни странични отвори со подолг грб полите. Ткаенина со средна тежина. Лесна грижа.

Повеќе детали

Избор на купувачи