Miabellaенски принцеза принцеза со дијамантски акцент Стерлинг Сребрен солитер прстен за ангажман
Неодамнешно

Miabellaенски принцеза принцеза со дијамантски акцент Стерлинг Сребрен солитер прстен за ангажман

DEN 0.33

Достапно на барање

Завршете го првиот чекор за да ја направите вашата сопруга со овој остварлив прстен за ангажман на Мијабела солитер. Изработено во треперливо сребро, овој класичен прстен има дијамант-сет на принцеза, со дијамант (G-H, I3). Засилен со висока полирана завршница, овој елегантен прстен секогаш ќе биде близу до нејзиното срце. Направено во сребро. Акцент на дијаманти. Дијамант сечење : принцеза. Боја на дијаманти : G-H-I. Јасност на дијаманти : I3. Каменот поставен од пронг. Бенд со : 1,7мм. Прстен за ангажман на пасијанс. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи