Maruchan Ramen Life Boys Boys Graphic Sumph Shorts, големина 6-
Неодамнешно

Maruchan Ramen Life Boys Boys Graphic Sumph Shorts, големина 6-

DEN 239.68

Достапно на барање

Кул и уникатни шорцеви за пливање во Маручан се совршени за секој overубовник на Маручан. Ова на тренд парче е совршено за секој ден за одмор или обичен базен. Кој рече дека не можете да бидете модерни и удобни, додека сè уште можете да уживате во денот на вашиот базен. Овие артикли се направени само со најдобри ткаенини за да се обезбеди најдобар квалитет. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 92% полиестер/ 8% спандекс. Машината што се мие, суво на воздухот. Целата временска ткаенина. Удобност се вклопува.

Повеќе детали

Избор на купувачи