Шорцеви за игри на момчиња
Неодамнешно

Шорцеви за игри на момчиња

DEN 223.84

Достапно на барање

Добијте ги овие и 1 момчиња за игра за момчиња за вашето активно момче. Тие се меки, удобни и практични за секојдневно носење. И 1 шорцеви за игри на момчиња : 100% полиестер. Еластична лента за половината. Странични џебови. Над должината на коленото. Машинско миење ладно.

Повеќе детали

Избор на купувачи