Стив Мадден Кими Фатформ Еспадрил Сандал
Неодамнешно

Стив Мадден Кими Фатформ Еспадрил Сандал

DEN 608.00

Достапно на барање

Одликувајќи се со рангирана плута и јута Flatform и дебели спортски ленти, Кими прави модерна модна изјава, додека дава поддршка за која нозете ќе ви се заблагодарат. Еластичен горен материјал. Висина на потпетици од 2 инчи. Платформа од 1,5 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи