Сода Бретана Клуб, Флорит Оз
Неодамнешно

Сода Бретана Клуб, Флорит Оз

DEN 191.68

Достапно на барање

Опуштете се со освежувачко шише сода од Бретана Клуб, популарен пијалок постбон од Колумбија. Направено е од тројно-филтрирана газирана вода со природен вкус на портокал за свеж вкус. Послужете го разладено или над мраз за максимално уживање. Гарнирајте го со парче лимон или вар. Можете исто така да го користите како миксер во многу рецепти за коктел или да измешате некои со сок за вкусен алкохолен пијалок. Има нула калории. Истурете шише од оваа сода од 12 fl Oz кога сакате да се подигне во вашиот ден. Чувајте многу на рака за секојдневно пиење и кога ги забавувате гостите. Сода Бретана Клуб, 12 ФЛ Оз : Клуб сода со вкус со природна портокалова суштина. Врховно и освежувачко. Популарен пијалок во Колумбија од 1918 година.

Повеќе детали

Избор на купувачи