Миленичиња Првиот колеџ NCAA Louisville Cardinals Premium Sporty Dog Cull, ограничено издание, најдобро и најтешко јака за кучиња со тешки тешки работи, мали
Неодамнешно

Миленичиња Првиот колеџ NCAA Louisville Cardinals Premium Sporty Dog Cull, ограничено издание, најдобро и најтешко јака за кучиња

DEN 2.67

Достапно на барање

Миленичиња прва најдобра јака за кучиња Нова NCAA Signature Pro PVC-кожа Премиум достапна во 50+ екипи на NCAA, 3 големини конечно овде !!! Премиумските јаки на кучиња кои доаѓаат на ново ниво !!! Веројатно сте купиле многу јаки за вашите миленици, секој со различен дизајн и можеби сте ги купиле и нашите миленичиња први јаки на NCAA, сите тие се одлични .. но за оние што бараат да ги потрошат своите пари за да го добијат најдобриот достапен производ, ова е Тоа !!! Карактеристики : Цврста јака за кучиња што ќе трае вечно !!! Дизајн што ќе ги привлече сите !!! јака за домашно милениче што нема да разочара никого !!! квалитетна јака што ќе ве олеши !!! Оваа неверојатна јака за кучиња е тешка, направена со трајно најлонско мрежење, двојно се зголеми со кожни ПВЦ рафинирани материјали. Двете страни се двојно зашиени заедно и имаат 6 метални спојки што ги држат нагоре! Вашето омилено име и лого на фудбалскиот тим е извезено на јаката за потпис, а фудбалскиот дизајн е зашиен за да му го даде тој вистински спортски изглед! Големини и тимови : Има 6 дупки за прилагодување за совршено вклопување, и метална тока за максимална јачина и безбедност, како и метален прстен Д за да го закачите вашиот поводник! Оваа специјална јака за издание за кучиња и мачки доаѓа во 3 големини : мала јака за кучиња, јака од средно кучиња и голема јака за кучиња. Достапно во повеќето тимови на колеџ : Алабама Кримсон Плима, Арканзас Razorbacks, Државниот универзитет во Аризона Сончеви ѓаволи, тигри на Обурн, тигри на Климсон, Конектикат Хусис, Дјук Сини ѓаволи, Флорида Гејтерс, државни семиноли на Флорида, Georgiaорџија Булдогс, Иова Хокис, Илиноис се борат со Илини, Индијана Hoosiers, Iowa State Cyclones, Kansas Jayhawks, Kentucky Wildcats, LSU Tigers, Michigan Wolverines, Miami Hurricanes, Missouri Tigers, Michigan State Spartans, Mississippi State Bulldogs, NC State Wolfpack, Nebraska Cornhuskers, Ohio State Buckeyes, Oklahoma Sooners, Oklahoma State Cowboys, Oregon Ducks, Penn State Nittany Lions, Pittsburgh Panthers, Purdue Boilermakers, South Carolina Gamecocks, Syracuse Orange, Texas A&M Aggies, Tennessee Volunteers, Texas Tech Red Raiders, Texas Longhorns, Louisville Cardinals, Mississippi Ole Miss Rebels, USC Trojans, Utah Utes, Вирџинија Кавалирс, Вирџинија Техника Хокис и Висконсин Баџерс. Изберете го омилениот тим и бидете обожавател денес! Еј, додека ја купувате најдобрата јака за вашето домашно милениче, не заборавајте да го купите нашиот дрес за миленичиња NCAA, за да можете да бидете подготвени за следната победа! Исплата Нашите NCAA лиценцирани опрема за миленичиња : NCAA миленичиња кошули со миленичиња, NCAA PET џемпери, NCAA Pet Hoodies, NCAA Pet Leases, NCAA Pet Harness, NCAA Pet Bandanas, NCAA PET TOYS, NCAA PET REVERSIBLE BANDANAS, NCAA PETER COHICE TERACES , NCAA PET CAMUFRAGE Jerseys, NCAA миленичиња кревети, душеци за миленичиња NCAA, NCAA Перници за миленичиња, NCAA за миленичиња за миленичиња, капаци за седишта за миленичиња, NCAA Bells за обука на миленичиња, NCAA PET PINKSERS, NCAA PET PINK розови кошули со маички, кошули за мачки во NCAA, NCAA мачки и повеќе .. специјализирани во Подложни за обука исто така : Бидејќи односот на нашиот клиент продолжува да цвета, ние ги воведовме најдобрите влошки за кучиња за обука на пазарот! Исплата на "ПЕТС први влошки за обука на премиум ". Кога сте сопственик на миленичиња, вие сте дел од првото семејство на миленичиња! Прво на миленичиња, секогаш ќе ве покриеме! Карактеристики : Цврста јака за кучиња што ќе трае вечно !!!. Дизајн што ќе ги привлече сите !!!. Јака за миленичиња што нема да разочара никого !!!. Квалитетна јака што ќе те олеши !!!.

Повеќе детали

Избор на купувачи