Изматете го женскиот шарен резервоар миди фустан
Неодамнешно

Изматете го женскиот шарен резервоар миди фустан

DEN 239.68

Достапно на барање

Летен стил во најдобар случај. Фустанот на резервоарот на Scoop комбинира топли, разнобојни ленти со вклопување на кривата за да се создаде изглед што е сигурно дека ќе биде абење каде било, нешто омилено. Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 32 ”, колкови : 34”. Моделот носи големина S. приближно. 39,75 "Долги од центарот на грбот. Миди должина. Деколте за лажичка; фустан од резервоарот MIDI. Без ракави со ленти за градник. -Дали. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашиот поглед на сè што правите.

Повеќе детали

Избор на купувачи