Карат Т.В. Живописен сино -бел дијамант 10kt современ бел златен ѓердан
Неодамнешно

Карат Т.В. Живописен сино -бел дијамант 10kt современ бел златен ѓердан

DEN 1.00

Достапно на барање

Вие работите напорно и заслужувате да се однесувате кон нешто убаво! Чувствувајте се како кралица и облечете ја облеката или прилика со овој прекрасен накит. 1/4 Carat T.W. Живописен сино -бел дијамант 10kt Современ бел златен ѓердан : 1/4 ct. T.W.Vibrant сино и бело дијамантско изработено во 10kt бело злато за дијаманти.

Повеќе детали

Избор на купувачи