Raleigh Blue Red 5'3 7'3 Традиционална машина за правоаголник што може да се пее за правоаголник
Неодамнешно

Raleigh Blue Red 5'3 7'3 Традиционална машина за правоаголник што може да се пее за правоаголник

DEN 1.00

Достапно на барање

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со Ченил-Полистер во Турција и има низок куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% Ченил-Полистер. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Висина на купот : 0,0 ". Само во затворен простор. Модерен и еклектичен, овој стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сина/црвена . Артсистички ткајачи. Наменети да издржат секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразни Редовно и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво. Канистер вакуумите без ритамички шипки се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но исто така можете да ја користите рачната прицврстување на исправен вакуум. Функционален низок куп дозволува низок куп За удобно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

Повеќе детали

Избор на купувачи