Главни градини со жолти bellвончиња од отворено внатрешен двор внатре.
Неодамнешно

Главни градини со жолти bellвончиња од отворено внатрешен двор внатре.

DEN 759.84

Достапно на барање

Livable, удобно и стилски. Донесете стил и удобност на вашата надворешна просторија за живеење со оваа перница за седишта со врски. Ткаенината со лесна нега може да се исчисти со употреба на вода и сапун. Седиштето е исполнето со Everluxe полиестер, најновиот технологија во влакна, дизајнирана да обезбеди долготрајна удобност и поддршка додека уживате во вашиот двор. Оваа перница за седишта ќе биде одличен додаток на вашиот мебел на отворено со стил и удобност што трае! Одговара на повеќето стандардни столчиња за јадење на отворено. Димензии : 21 "l x 21" x w x 4,5 "H. Само -врски со прицврстување на перница. Трајна, 100 проценти на полиестерска ткаенина на отворено. УВ заштита за да се спротивстави на бледнее. Исполнет со Everluxe Poly, најновата во технологија на влакна што обезбедува траен удобност. Лесно се чисти со сапун и вода. Координирање на достапни предмети.

Повеќе детали

Избор на купувачи