Маклејн Современа Метална Рачка За Нишање Тапан Сенка Во Црна И Бронзена Боја
Неодамнешно

Маклејн Современа Метална Рачка За Нишање Тапан Сенка Во Црна И Бронзена Боја

DEN 2.00

Достапно на барање

Оваа чиста, шик, линеарна светилка е модерна во дизајнот и ќе се вклопи во многу современи простори. Потребна е инспирација од модерниот дизајн од средината на векот. Минималистички архитектонски дизајн во поцрнета бронза или месинг и вклучува едноставна ткаенина бела ленена сенка. Совршен избор до вашиот омилен стол за читање или софа, оваа подна ламба лесно ќе стане фокусна точка во секоја просторија како што се дневната соба, спалната соба или домашната канцеларија.Карактеристики : Рачно Изработени во поцрнет бронзен метал.Одликувајќи се со тркалезна сенка.Сенката на ткаенината мери дијаметар од 12" за 12" H. Вклучува кабел од 8 стапки.Премиум материјали се користат во изработката на овој производ спецификации : Целна Публика : возрасни (18 години И Нагоре)детали За Склопување : Потребно Е Склопување За Возрасни, Алатки Кои Не Се Обезбедени Опис На Гаранцијата : 10 Дневна Ограничена Гаранција Наслов На Калифорнија 20 усогласеност : не е Подложен на НАСЛОВ на КАВ 20 материјал : Сенка На Осветлување : Ткаенина Или Должина На Кабелот : 8 број на приклучоци за сијалица : 1 декоративен домашен подтип : подни светилкипроизвод тежина : 18.0 lbstarget публика : сите Возрасти Опис На Гаранцијата : Нема Применлива Гаранција Рамка Материјал : Метал Maklaine Современи Метал Замав Рака Светилка Тапан Сенка Во Црна и Бронза.

Повеќе детали

Избор на купувачи