Аусист Каубојка Капа Класична Возрасна Плетена Капа Aut И Зима Машки И Женски Спортови На Отворено Волнена Плетена Капа Руно Капа на Дозвола
Неодамнешно

Аусист Каубојка Капа Класична Возрасна Плетена Капа Aut И Зима Машки И Женски Спортови На Отворено Волнена Плетена Капа Руно

DEN 182.24

Достапно на барање

Возрасна Плетена Капаumn И Зима Машки И Женски Спортови На Отворено Волнена Плетена Капа Руно Шапка Карактеристика : првиот избор за модни жени е добар избор за излегување. Топло и удобно, за да ве придружува низ долгото топло лето. Најдобриот подарок за вашето бебе и вашата љубов. Модна капа. Плетената флексибилност е голема и погодна за секоја големина. Материјал : Акрилна Големина : 22х21см Многу флексибилен и погоден за сите возрасти. Погоден за прилики : секојдневен, секојдневен. Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив е и погоден за секојдневно носење. Совети за перење : Нежна Содржина На Пакетот За миење раце : 1 компјутерска капа Висок квалитет : оваа капа е изработена од висококвалитетен материјал и е доволно издржлива за да трае долго. Внимателно дизајниран со стил за да обезбеди соодветна вентилација за да и овозможи на вашата глава да дише. Стил : оваа капа за сонце внесува допир На Американскиот Запад во вашата гардероба за двата пола. Оваа капа со висока круна и широк раб ќе изгледа неверојатно со Вашата Западна облека. Женска Капа За Сонце Машка Каубојска капа Бусен плажа Машки Мешан Сад Риболов Женска Земја Сафари Летен Голф Пливање. Карактеристики : Добро засенчување, голема површина, го држи лицето и вратот подалеку од сонце и обезбедува добра заштита од штетните зраци. Погоден за сите активности на отворено : оваа лесна капа помага да се намали изложеноста на штетни УВ зраци и ви помага да уживате во активности на отворено, како што се играње на сонце, истражување на отворено, пешачење, пливање, истражување или уживање во релаксирачко попладне итн. капа; капа; капа; капа за мажи; бејзбол капа; капи; машка капа; капа за жени; машки капи; капа за мажи; капа за мажи; капа за мажи; капа за мажи; капа за жени; капа за мажи; машка капа; машки капи и капи; гора; бејзбол капа; машки капи; бејзбол капа мажи; женска капа; капа за мажи; капа за мажи; капа за сонце; жени шапка; женски капи.

Повеќе детали

Избор на купувачи