Прстени За Жени Класичен Циркон Со Четири Канџи И Дијамантски Прстен Двојно Завиткан Веренички Прстен Женска Нараквица
Неодамнешно

Прстени За Жени Класичен Циркон Со Четири Канџи И Дијамантски Прстен Двојно Завиткан Веренички Прстен Женска Нараквица

DEN 1.00

Достапно на барање

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Класичен Циркон Со Четири Канџи И Дијамантски Прстен Двојно Завиткан Веренички Прстен женска нараквица точка на Продажба : Избрани висококвалитетни метални повеќе дворови За различни луѓе Скапоцените Камења ги прават вашите прсти да блеснат уште Посоодветни како подарок за добар пријател Погоден За носење забави или секојдневно носењеопис : Димензии : 6/7/8/9/10 Материјал : Бакарна Боја : Бела, црвена, сина, црна, зелена Содржат : 1 € прстен (Кутија не е вклучена) Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Погоден За Различни Тимови И Прилики. Обезбедување Квалитет, Безбедност И Безопасност. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-16 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Погледнете Ги Деталните Упатства Пред Да Нарачате.

Повеќе детали

Избор на купувачи