Клиренс Потпетици За Жени Триаголна Пета Со Квадратни Прсти Дебела Висока Пета Чевли Со Големи Димензии
Неодамнешно

Клиренс Потпетици За Жени Триаголна Пета Со Квадратни Прсти Дебела Висока Пета Чевли Со Големи Димензии

DEN 703.84

Достапно на барање

овие се носат во текот на целиот ден. Ултра лесен дизајн со куќиште за тока за совршено да ги прегрнете нозете.Мода и симпатична лента што го гушкаат глуждот за сопствена поддршка и обезбедува удобност во текот на целото носење. Вашите стапала нема да се лизгаат, да се свртат или да се движат надвор од местото додека ги носите овие прекрасни потпетици!Класичен дизајн кој сигурно ќе ја комплиментира гардеробата на секоја модерна жена. Ажурирајте го вашиот личен стил со допир на класа со купување на овој пар потпетици што ќе траат за сите спомени!Без разлика дали е забава, работа, состанок, свадба, коктел, ноќен клуб, враќање дома, мориња, патувања или други специјални прилики, можете да ги усогласите нашите високи потпетици со здолништа, Маици, фармерки, шорцеви, секоја секојдневна или свечена облека. Големина : 35 САД : 5-5, 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 34 ЦН : 225 ИНЧИ : 8.9 Висина : 22.5 см/8.86"Големина : 36 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35 ЦН : 230 ИНЧИ : 9.1 Висина : 23см/9.06"Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 ИНЧИ : 9.3 Висина : 23.5 СМ/9.25"ГОЛЕМИНА : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 инчи : 9.4 висина : 24см/9.45"големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 инчи : 9.6 висина : 24.5 См/9.65"ГОЛЕМИНА : 40 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 инчи : 9.8 висина : 25СМ/9.84"ГОЛЕМИНА : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 цн : 255 инчи : 10 висина : 25.5 см/10.04"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9.5-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 еу : 40 цн : 260 инчи : 10.2 висина : 26СМ/10.24"ГОЛЕМИНА : 43 САД : 10.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 еу : 41 цн : 265 инчи : 10,4 ВИСИНА : 26,5 СМ/10,43". Лесна и подигната : ја сакаме блок-петицата за да ни даде совршен поттик во висина и тие се носат во текот на целиот ден. Ултра лесен дизајн со куќиште за тока за совршено да ги прегрнете нозете. Стилски ремен за глуждот за сигурно вклопување : Со симпатична лента што го гушка глуждот за сопствена поддршка и обезбедува удобност во текот на целото носење. Вашите стапала нема да се лизгаат, да се свртат или да се движат надвор од местото додека ги носите овие прекрасни потпетици!. Задолжително во плакарот на секоја девојка : Чевлите имаат класични и елегантни високи потпетици, спарување на целата облека во вашата гардероба, чиста кошула од костум, секојдневни шорцеви за маици или секси и сладок фустан. Тие се лесни и совршено се вклопуваат во секој куфер или рачен. Класичната пумпа со високи потпетици никогаш не е надвор од мода, совршена за свадба, забава, матурска, клуб, канцеларија и какви било свечени прилики.облечете ги и тргнете на шопинг, пешачење, секојдневно излегување, свадба на плажа или на напори надвор од брегот или други релаксирачки прилики. Исто така, совршени чевли за одмор. црни потпетици, потпетици за жени, златни потпетици, проѕирни потпетици за жени, црвени потпетици, сребрени потпетици, чевли за жени, голи потпетици за жени, златни потпетици за жени, високи потпетици за жени ниска пета, црни потпетици на платформа, женски потпетици, штикли со прерамки за жени, бели потпетици за жени, високи потпетици за девојчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи