Лејсихоп Жени Платформа Сандали Спорт Клин Сандала Глуждот Срап Клинови Чевли Одење Лесни Обични Чевли Дебела Единствена Магична Лента Сина 5.5
Неодамнешно

Лејсихоп Жени Платформа Сандали Спорт Клин Сандала Глуждот Срап Клинови Чевли Одење Лесни Обични Чевли Дебела Единствена Магична

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Сандали На Платформа, Спортски Сандали, Летни Сандали, Секојдневни Сандали Тип На Шема : Крпеница Боја : Црна, Црвена Роза, Флуоресцентна Зелена, Сина, Виолетова (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Meshoutsole Материјал : Puheel Тип : Клин Прицврстување : Магија Тапети Тип : Ѕиркаат Toetube Висина : Низок Topseason : Summeroccasions : Секојдневен, Внатрешен, Надворешен, Одмор, Плажа, Забава, Спорт, Пешачењекарактеристики : 1. Лесни и Подигнати : сакаме платформи за клин за да ни дадат поттик во висина и овие сандали со платформа за клин се носат во текот на целиот ден.2. Платформа Единствена : Клин платформа пета, стабилна и обезбедува ефект на зголемување, го издолжува односот на висината и лесно се совпаѓа.3. Затворање со чипка : Спортска сандала со елегантен ѕиркач, затворање на магична лента, лесно се става и исклучува. Совршен за флертувачки, напнат и моден изглед.4. Надворешен Ѓон што не Се Лизга : надворешниот ѓон што не се лизга има добро триење што ќе ви помогне да одите постабилно и побезбедно.5. Стилски Изглед : Карактеристична форма на оваа клинеста платформа сандалите за жени додаваат извонреден изглед и исто така додаваат доволно висина за да облечат макси фустан или ромпер итн., и да направат вашите нозе да изгледаат подолги.6. Разновидни сандали во стил што може да се носат од ден во ноќ, ќе бидат добро усогласени со различни фустани, здолништа или фармерки. Подигнете го вашиот изглед за секоја пригода, како што се забава, матурска, работа, состаноци, свадба, шопинг, роденден, празници итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Жени Клин Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) САНДАЛИ НА ПЛАТФОРМАТА : однесете секојдневно и удобно на следното ниво со сандалите на платформата. Дизајнот на горната и исечената страна што дише, со својата магична лента, ќе ја одржува вашата нога цврста за целодневна удобност. МАТЕРИЈАЛ ЗА УДОБНОСТ : сандали со клин На Платформа за жени со материјал за дишење и удобност во близина на вашата кожа, држете ги стапалата и глуждовите подалеку од триење, опуштете ги стапалата цело време. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Сандалите На Платформата за жени се дизајнирани со прилагодлива магична лента. Жените клин чевли со магична лента гарантира дека работи за сите нозе со различна големина и го избегнува цврстото или лабавото чувство на стапалата, за сигурно вклопување и лесно лизгање и исклучување. ИЗДРЖЛИВ НАДВОРЕШЕН ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : овие женски сандали со платформа за клин се лесни стапала за СТП, издржливи и обезбедуваат многу влечење. Нозете нема да ви се лизгаат, да се вртат или да се движат надвор од местото додека ги носите овие спортски сандали!. БЕСКРАЈНИ КОМБИНАЦИИ НА ОБЛЕКА : Секоја облека ќе биде совршено испланирана со овие преслатки сандали чевли! Имаме толку многу бои за избор! Овие одат добро со фармерки, шорцеви, здолништа и вашиот разноврсен за облекување или секојдневна облека!.

Повеќе детали

Избор на купувачи