Арвбитана Новороденче Бебе Девојки Кратки Издувани Ракави Ромпери Квадратни Вратот Цвет Печатење Комбинезон со Лак Лента За Глава бебе боди 0-18М
Неодамнешно

Арвбитана Новороденче Бебе Девојки Кратки Издувани Ракави Ромпери Квадратни Вратот Цвет Печатење Комбинезон со Лак Лента За

DEN 2.33

Достапно на барање

Бебе Бебе Девојки Ромпер Цвет Печати Краток Издувам Ракав Новороденче Комбинезони Летна Облека Боди со Лента за Глава. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttt. 70t Length : t36 t Bust : t46tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80должина : t38 t Bust : t48tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t40 t Bust : t50tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Length : t42. 5t Bust : t52tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t14. 17 t Bust : t18. 11 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80t Length : t14. 96 t Bust : t18. 90 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t15, 75 t Bust : t19, 69 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Length : t16. 73 t Bust : t20. 47 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Име : Бебе Бебе Девојки Ромпер. Пол : бебе девојки. Материјал : Мешавина Од Памук. Шема : Цвет Печатење. Содржина На Пакетот. 1x Ромпер + 1x Лента за Глава. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : нашиот бебешки ромпер е совршен избор за одржување на вашето малечко ладно и удобно во текот на жешките летни месеци. Направено од меки и дише материјали за мешавина од памук, нежно е за нежната кожа на вашето бебе. ДИЗАЈН : Бебешко боди користете цветен принт, краток ракав, надуен ракав, дизајн на квадратен врат, совпаѓања со лента за глава, предвремените затворачи на дното прават промена на пелената бриз, што го прави пригоден избор за зафатените родители. ПРИЛИКИ : со симпатичен дизајн, новородената ромпер бебе девојка сигурно ќе ги сврти главите каде и да одите. Без разлика дали го носите вашето малечко во парк, плажа или само на прошетка, тие ќе изгледаат преслатко во овие удобни и стилски комбинезони. КАКО ДА СЕ СОВПАДНЕ : облеките за доенчиња за девојчиња може да се совпаднат со патики, рамни чевли, сандали итн, ова е навистина привлечно кога вашето мало бебе ја носи оваа мала бебешка облека. НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ДЕВОЈЧЕ : облека За новороденчиња, убави подароци за вашето бебе, вашето бебе ќе ве сака повеќе. Пакетот вклучува : 1* ромпер, 1* бебешка лента за глава.

Повеќе детали

Избор на купувачи