Калгари Пламен Врамени 15 17 Пацифик Поделба Шампиони Колаж
Неодамнешно

Калгари Пламен Врамени 15 17 Пацифик Поделба Шампиони Колаж

DEN 679.84

Достапно на барање

Одбележете Го Пламенот Во Калгари како Шампиони во Пацифичката Дивизија во 2019 година со оваа колекционерска рамка. Секој колекционерски доаѓа со колаж од слики врамени во црно. Овој производ е официјално лиценциран од Националната Хокеарска Лига. Тој е со димензии 15 "х 17" х 1 " и е подготвен да виси во секој дом или канцеларија. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Фанатици Автентични. Врамен колаж. Официјално лиценциран.

Повеќе детали

Избор на купувачи