Карат Во Карати 14к Жолто Злато Полиран И Сатенски Чудесен Медал Шуплив Приврзок Шарм СО 14к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 18
Неодамнешно

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Полиран И Сатенски Чудесен Медал Шуплив Приврзок Шарм СО 14к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир

DEN 3807.84

Достапно на барање

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Полиран И Сатенски Чудесен Медал Шуплив Приврзок Шарм (22,2 мм х 15мм) СО 14к Жолто Злато Лесен Ѓердан Со Синџир Од Јаже 18" Карат Во Карати 14к Жолто Злато Полиран И Сатенски Чудесен Медал Шуплив Приврзок Шарм (22,2 мм х 15мм) СО 14к Жолто Злато Лесен Синџир На Јаже ѓердан 18".

Повеќе детали

Избор на купувачи