Фангазис Девојки Нелизгачки Кожен Танц За Чевли Со Низок Врв Што Дише Рамни Тркалезни Прсти Лесни Секојдневни Светки Мери Џејн Чевли
Неодамнешно

Фангазис Девојки Нелизгачки Кожен Танц За Чевли Со Низок Врв Што Дише Рамни Тркалезни Прсти Лесни Секојдневни Светки Мери Џејн

DEN 479.84

Достапно на барање

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Станови, Кожени Чевли, Чевли За Облекување, Мери Јапеејн, Чевли За Принцези, Рамни Чевли Тип На Шема : Еднобојна : Бела, Розова, Сина, Златна, Црвена (По Избор)Големина : САД 6 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y САД 3 Y, САД 4 Y(Следете табела со големини За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Вештачка Кожа Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Кофа : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Прекрасен горен дел. Горниот дел од вештачка кожа со светка е толку привлечен.2. Буци блок пета ви дозволуваат да одите удобно.3. Круг пети Мери Џејн. Оставаме многу простор напред за да се забавуваме со нејзините прсти.4. Класичен стил на Мери Јапеејн. Совршено се совпаѓа со сите прилики и тимови, вклучувајќи Одење, Танцување, Секојдневно Секојдневно Носење, Униформа, Роденденска Забава. Едноставно, но не надвор од мода може да одговара со дневни здолништа, панталони, фармерки, униформа.Содржина на пакетот : 1 Пар Мери Џејн Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ЕЛЕГАНТЕН : Издржливи горни карактеристики направени од човекот со дизајн на тркалезни прсти, елегантни и цврсти чевли за фустани го прават вашето малечко поубаво и слатко. РЕМЕН ЗА ГЛУЖДОТ : Класични и прилагодливи чевли за прицврстување на куки и јамки за девојки, фатете ги очите на другите кога одите по улица. УДОБНОСТ : мери Јапеејн станови за девојки држете ја целодневната удобност и поддршка, исто така, меката влошка за удобност дише и спречува мирис. НОНСЛИП : училишните униформни станови За Девојчиња се изработени од висококвалитетен, но лесен материјал, ѓонот што не се лизга може да вети дека нема да паднете кога ќе се лизнете на снегот или на друго лизгаво место. ПРИЛИКА : девојките училишни чевли се погодни повеќето прилики, како танцување, училишни перформанси, играње со пријателите на игралиште, изгледаат уредно за доверба во училницата, одење во парк или шопинг на пазарот.

Повеќе детали

Избор на купувачи