Инктастична Лил Мис Љубов Бубачка Со Дама Бубачка И Срца Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави
Неодамнешно

Инктастична Лил Мис Љубов Бубачка Со Дама Бубачка И Срца Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 1.00

Достапно на барање

Овие мали бубамари знаат да се гушкаат. Лил Мис Љубов Бубачка Со Дама Бубачка И Срца Дете Долги Ракави Маица, совршен за слатки и гушкање мали девојчиња На Денот На Вљубените. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Inktastic Лил Мис Љубов Бубачка Со Дама Бубачки И Срца Дете Долги Ракави Маица Женски 0020 Бела 2 T. овој мал дизајн Мис Љубов Бубачка е совршен за цврсто и гушкање новороденчиња, бебиња, мали деца, и мали деца на Денот На Вљубените. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. валентин симпатична симпатична вљубените среќен светло обоени темно.

Повеќе детали

Избор на купувачи