Левмја Спортски Градници за Жени Плус Дозвола За Големина Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки Со Плус Големина, Удобен Безжич?
Неодамнешно

Левмја Спортски Градници за Жени Плус Дозвола За Големина Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки

DEN 1.00

Достапно на барање

Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки Со Плус Големина, Удобни Безжични Карактеристики : 1.Материјал : изработен од ткаенина, овој дише, удобен и лесен материјал е за многу пати носење, беспрекорниот градник со лента има отстранливи влошки кои се меки и добро функционираат во обезбедувањето заштита. 2. Дизајн : овој одличен повеќенаменски градник без прерамки е уникатен основен врв на цевки-без разлика дали е за вежбање или се користи како секојдневен градник без прерамки за секојдневно носење . Добро е затоа што никогаш нема да сакате да го соблечете.3. Појавување : неколку бои по ваш избор, мекиот градник е секогаш основен стил за секојдневно носење, неговата боја може добро да одговара со облеката.4. Големина : целта на овој градник е да обезбеди медиумска поддршка за Чаши А/Б/Ц. Има удобен спортски дизајн и потпорни ремени што го прават овој спортски градник да работи напорно додека давате се од себе.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Сметаме дека големини за да одговараат на секој тип на тело, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најдобро одговара на вашиот тип на тело. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Сексиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, Должина На Сексислав : Без Ракавикако да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1сет Женски Градници }Мека И Удобна Ткаенина●поддржете градник за трчање изработен од лесен и брз сув материјал за да дишете и да ја одржувате кожата ладна за време на тренингот. Растегливото плетено со текстура се чувствува меко на вашата кожа и има еколошки рециклиран најлон-тоа е стил кој се чувствува добро и прави добро за планетата. ●Целосна Покриеност●дополнителните повисоки странични панели можат да ја измазнат испакнатоста. Внатрешното предиво за преземање ја прави долната облека поподдржувачка. Топ спортски градник со полна чаша целосно покријте ги градите, направете добро во контролата на отскокнување за време на спортовите со големо влијание. Безжичен и безжичен градник со широки прилагодливи предни амортизирани ремени, без копање, растера притисок врз рамото за дополнителна удобност. ●Случаен Натпревар●додадовме пошироки страни и широк, измазнувачки грб за да создадеме ласкаво, без грутки и нерамнини вклопување под сите ваши омилени врвови, маици и фустани. ①Погоден За Многу Прилики. Овој градник е разноврсен и може да се користи за јога, трчање, фитнес, танц и други активности. Овој мек градник што дише е одличен за носење спиење, или под кошули за вежбање, како и за носење без тренинг. `+Гаранција по продажбата ве молиме погледнете ја табелата Со големина Левмја пред да нарачате. Ние поддржуваме враќање на стоки за 30 дена без причина. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.

Повеќе детали

Избор на купувачи