Инктастична Баба Ме Сака - Симпатична Желка Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Долги Ракави Боди
Неодамнешно

Инктастична Баба Ме Сака - Симпатична Желка Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

DEN 2.33

Достапно на барање

Баба Ме Сака-симпатична Желка Ползавец Со Долги Ракави, со среќно насмеан челонец, се желка-и симпатичен начин да се пофали со наклонетоста на Бабата! За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастична Баба Ме Сака-Симпатична Желка Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Природни 18 Месеци. Овој среќно насмеан челонски е симпатичен начин за истакнување на наклонетоста на Бабата!. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. семејство желки баба внук забава подарок рептил гушкање зелена љубов.

Повеќе детали

Избор на купувачи