Honeeladyy Летен мраз свила машка долна Облека Машка Долна Облека Памук големи Димензии големи Машки Боксерски Гаќи Екстра Долг Спорт Цврста Боја
Неодамнешно

Honeeladyy Летен мраз свила машка долна Облека Машка Долна Облека Памук големи Димензии големи Машки Боксерски Гаќи Екстра Долг

DEN 319.84

Достапно на барање

Машка Долна Облека Памук големи Димензии големи Машки Боксерски Гаќи Екстра Долги Спортски Еднобојни Карактеристики : Машки боксерски гаќички со мрежест плакет што дише за да обезбедите вентилација каде што ви треба. Сезона : Целиот Материјал : памук изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Прилика : Привлечно, Секојдневно Совршено вклопување : Благодарение на еластичниот појас, боксерките совршено се вклопуваат без стискање или навивање на нозете на панталоните. Забелешка : Поради разликата во бојата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Ве молиме споредете со вашата детална големина, поради рачно мерење, може да има разлика од 1-3 см, благодарам! Содржина на пакетот : 1x Машки Шорцеви Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 34см/13.39 "панталони должина : 32см/12.60" обемот На Нозете : 22см/8.66". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 36см/14.17 "должина на панталони : 33см/12.99 " обем На Ногата : 23см/9.06". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 38см/14.96 "панталони должина : 34см/13.39" обемот На Нозете : 24см/9.45". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 40см/15.75 "панталони должина : 35см/13.78" обемот На Нозете : 25см/9.84". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 42см/16.54 "панталони должина : 36см/14.17" обем На Нозете : 26см/10.24". Материјал : Тоа Е Удобно И Дише, Доволно Издржливо За Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Дизајн Стил : Мек Дизајн На Појас Со Широки острици, Без Дизајн На Етикета Без Ограничувањене Тесни, Не Доделување, Удобно Носење Машки Атрактивни Летни Тенки Проѕирни Ледени Свилени Боксери Дишечки Мажи Половината Удобни Гаќи Долна Облека Удобен Материјал, Стилски и Мода Ве Прават Попривлечни. Функција : Изработен Е Од Материјали, доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Оваа Долна Облека Што Дише Е Одење За Целодневна Удобност, Ви Дава Мода и Среќа. Менс Атрактивна Види Преку, чувство Толку Мека И Кул На Вашата Кожа, Ултра Тенка Ткаенина Бидете Сигурни Дека Дишењето Транспарентен и Атрактивен Чувство. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Сервис : Нашите Гаќи Користат Мека И Удобна Ткаенина, Ако Производот Има Нешто Погрешно, Ве Молиме Контактирајте Не за Решавање.

Повеќе детали

Избор на купувачи