Унисе Појавување Џемпер, 3Д Долг Ракав Дуксер Голем Џеб Лабава Џемпер
Неодамнешно

Унисе Појавување Џемпер, 3Д Долг Ракав Дуксер Голем Џеб Лабава Џемпер

DEN 336.00

Достапно на барање

Унисекс Појавување Џемпер, 3д Шема Долг Ракав Дуксер Ремени Голем Џеб Облека, Лабава Џемпер Пуловер Диви Мода Врвот. Мека и удобна ткаенина, Совршена за пролет/season сезона. Овие дуксери со еднобојни пуловери погодни за секојдневниот живот, спортот, тренингот, одморот, канцеларијата, ве прават шармантни и кул. Спарете се со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека. Без оглед на секојдневното / секојдневно носење, теретана, спорт, шопинг, дом, дружење, плажа, одмор или канцеларија, работа, оваа е дефинитивно пристоен избор. Големина Графикони. Големина(см)ttttttttttttt Length : t65t Bust : t100tsleve : t61tsholder : t45t US : t4t EU : t34t UK : t8. Мt Length : t66t Bust : t104tsleve : t62tsholder : t46t US : t6t EU : t36t UK : t10. Lt Length : t67t Bust : t108tsleve : t63tsholder : t47t US : t8t EU : t38t UK : t12. XLt Length : t68t Bust : t112tsleve : t64tsholder : t48t US : t10t EU : t40t UK : t14. XXLt Length : t69t Bust : t114tsleve : t65tsholder : t49t US : t12t EU : t42t UK : t16. Xxxlength : t70t Bust : t118tsleve : t66tsholder : t50t US : t14t EU : t44t UK : t18. tttttttt TTTTTTTTTTtttttttttttt Length : t25. 59t Bust : t39. 37tsleve : t24.02t Shoulder : t17.72t US : t4теу : т34тук : т8. Мt Length : t25. 98 t Bust : t40. 94 tsleve : t24. 41 tsholder : t18. 11 t US : t6t EU : t36t UK : t10. Lt Length : t26, 38 t Bust : t42, 52 tsleve : t24, 80 tsholder : t18, 50 t US : t8t EU : t38t UK : t12. XLt Length : t26. 77 t Bust : t44. 09 tsleve : t25. 20 t Shoulder : t18. 90 t US : t10t EU : t40t UK : t14. XXLt Length : t27. 17 t Bust : t44. 88 tsleve : t25. 59 t Shoulder : t19. 29 t US : t12t EU : t42t UK : t16. Xxxlength : t27. 56 t Bust : t46. 46 tsleve : t25. 98 tsholder : t19. 69 t US : t14t EU : t44t UK : t18 . Спецификации . Материјал : полиестер. Големина : S, M, L,XL, XXL, XXXL. Пол : унисекс. Сезона : пролет, aut и зима. Ракав : долг ракав. Шема : 3Д шема. Стил : секојдневен и лабав. Качулка : со качулка. Џеб : предниот голем џеб. Забелешки. 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. . 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * врвот кошула. Материјал : Изработен од полиестер кој е пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Тоа е добра отпорност на брчки и не е лесно да се деформира. Исто така е жив и неговите влакна се силни. Тоа е исто така издржлива и нелеплива коса. Карактеристика : 3Д дезени, дуксер со ремени, преден голем џеб, долг ракав, лабав, унисекс, топол и добар квалитет, што ве прави поубави и виталност и ја покажува вашата личност стил на носење. Големина и Боја : има 6 големини : S, M, L, XL, XXL, XXXL, затоа ве молиме внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и има многу бои за избор. Стил на сите натпревари : Лесно се совпаѓаат со фармерки со висок струк, хулахопки, мини/макси здолниште, фустан со ремен за шпагети. Оваа качулка за пуловер е совршена за спарување со вашата омилена маица, шорцеви и слаби фармерки или хеланки за секојдневен секојдневен изглед. Одличен Избор : Најдобар подарок за сопруга, сопруг итн. Погоден за пролет aut и зима. Издржлив за вашата секојдневна употреба. Одлично за секојдневно носење, Одмор, Спорт, работа,одмор, на отворено, забава, шопинг, најдобар избор за топло и убаво.

Повеќе детали

Избор на купувачи