Нов Велигден Кошница Подарок Торба Велигден Торба, Велигден Зајаче Кофа Со Долго Уво Велигден Декоративни Торба Торба Кадифе Велигден Кошница Подарок Пакување То?
Неодамнешно

Нов Велигден Кошница Подарок Торба Велигден Торба, Велигден Зајаче Кофа Со Долго Уво Велигден Декоративни Торба Торба Кадифе

DEN 223.84

Достапно на барање

Велигден Кошница Одмор Зајак Зајаче Печатени Платно Подарок Носат Бонбони Торба производ продажба поени : . Рачката За Носење и лесната карактеристика се за лесно редење или транспортирање од место до место. Лесно може да се израмни за лесно складирање, испорака и перење. Симпатична велигденска торба погодна за тинејџери и деца за носење јајца,бонбони и Подароци за Време На Велигден,Забава,Фестивал. И,исто така ,пространа и совршена големина за книги, занаетчиски, училишни проекти и многу повеќе во училишниот живот. Користете ја како корпа за подароци или наполнете ја оваа корпа Со велигденски слатки за вашето мало зајаче од мед или оставете ги да се наполнат со јајца на нивните возбудливи велигденски јајца лов! ПАКЕТ цврста рачка за удобна употреба. ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ - - - природна јута ткаенина надвор и полиестер памук внатре. Еднократно и издржливо велигденска торба за подароци, дизајн против намигнување, двојни слоеви, рачно перење и закачување за сушење. ПОГОДЕН ЗА ДЕЦА - - - погоден е за вашите деца (над 5 години). Идеален за складирање на велигденски јајца, бонбони, изненадувања, задоволства, мали играчки, подароци или ракотворби. Оваа торба може да се користи од година во година. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - - - Не Само велигденска корпа, може да се користи и за давање подароци, украси за расадници, тушеви за бебиња, забави со костими, училишни прослави, купување самопослуга, па дури и за други празници. Гаранција за задоволство : Секој производ е темелно и ригорозно тестиран. Ако не сте задоволни, ве Молиме контактирајте не во секое време, имаме услуги на клиентите 24 часа онлајн за вас.

Повеќе детали

Избор на купувачи