Боди За Момчиња Од Boга Слатки Животни Од Цртани Филмови Крпеница Со Долги Ракави Качулка Ромпер Комбинезон Облека Палто Детска Облека За Мали Деца
Неодамнешно

Боди За Момчиња Од Boга Слатки Животни Од Цртани Филмови Крпеница Со Долги Ракави Качулка Ромпер Комбинезон Облека Палто Детска

DEN 1.67

Достапно на барање

Сезона : umn, Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Тип на патарн : табела За Цртани Филмови : . Големина : 3м Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 64см/25,20" Должина : 48см/18,90" Ракав : 24см/9,65"Големина : 6М Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 66см/25,98" Должина : 51см/20,08" Ракав : 25см/9,84"Големина : 9М Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 68см/26,77" Должина : 55см/21,65" ракав : 26см/10,24"големина : 12м Препорачана Возраст : 9-12 месеци биста : 70см/27,56" Должина : 58см/22,83" ракав : 27см/10,63" оние за бебе момче со долги ракави новороденчиња боди. дете момче боди onesie Момче качување облека. облека За боди За момчиња Изработена со супер мека памучна ткаенина за целодневна удобност. Оние боди може да се носат самостојно или слоевито надминување за да одговараат на секоја пригода. Одличен подарок за туш за бебиња за нова или очекувана мајка.

Повеќе детали

Избор на купувачи