Рокшо Мтб Вилушка Браник Црно Со Бело Печатење
Неодамнешно

Рокшо Мтб Вилушка Браник Црно Со Бело Печатење

DEN 511.84

Достапно на барање

Оптимизирани за вилушките На Рокшокс, Браниците НА МТБ обезбедуваат исклучителна заштита со длабоки странични здолништа за да ги држат калта и остатоците подалеку од највиталните делови на вашата вилушка – и вашето тело.Карактеристики-Дизајнирани специјално За вилушки Од Рокшокс; работи на сите модели-Ги Штити столпчињата и заптивките од прашина од карпи и остатоци Дизајнирани специјално за вилушки Од Рокшокс; работи на сите модели. Ги штити столбовите и заптивките од прашина од карпи и остатоци.

Повеќе детали

Избор на купувачи