Сина Здравствена Уредничка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

Сина Здравствена Уредничка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црна Сина Здравствена Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има син Уредник За Здравје отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Белег Украс
Неодамнешно
Белег Украс
Достапно на барање
DEN 2.67
Пофалбата: