Орнаменти За Машини За Вечно Движење, Научна Демонстрација Декорација На Играчки Со Постојано Движење Ослободете Го Стресот Железо Домашна Декорација За Канцелар
Неодамнешно

Орнаменти За Машини За Вечно Движење, Научна Демонстрација Декорација На Играчки Со Постојано Движење Ослободете Го Стресот

DEN 239.84

Достапно на барање

Орнаменти За Машини за вечно Движење, Научна Демонстрација Декорација На Играчки Со Постојано Движење Ослободете Го Стресот Железо Домашна Декорација За Канцеларии Спецификација : Тип На Ставка : Машина За Вечно Движење Материјал : Железо, пластика бруто Тежина : 318g / 11.2 Принцип На озпроизвод : Користете надворешна сила за да ја занишате, а потоа користете ја енергијата претворена од батеријата за да продолжите да се лулате додека батеријата не се испразни Список На Пакети : 1 x Украс2 x заграда1 Х База Забелешка : Производот Не Содржи Батерии, Треба Да Донесете Четириa Батерии. Принцип на производот : Ставете го на стабилна маса, замавнете го со надворешна сила и потоа искористете ја енергијата претворена од батеријата за да продолжите да се нишате додека не престане снабдувањето со енергија. Ослободете Го Стресот : ова е класичен додаток за маса кој е уметност во движење. Користете ја оваа кул играчка за биро за да го ослободите стресот кога ќе ја ставите на вашето биро или домашно биро. Научна Демонстрација : оваа играчка за биро за вечно движење не само што покажува движење на нишалото, туку помага и да се покажат законите за импулс и зачувување на енергијата.

Повеќе детали

Избор на купувачи