Јамајканскиот магичен прав на Jackек, Jackек Скокан - сите природни гурмански специјализирани мешавини за зачини - вкусен карибите Кајјун зачини и креолски тријат совр
Неодамнешно

Јамајканскиот магичен прав на Jackек, Jackек Скокан - сите природни гурмански специјализирани мешавини за зачини - вкусен карибите

DEN 239.84

Достапно на барање

Јамајкански магичен прав! Сите егзотични вкусови на Карибите! Одлично на пилешко и свинско месо! Зачинета - слатка - егзотична! Мешавината за зачини во прав на Jackек Jackек, Jackек, е одлична за додавање со кисела павлака или ранч за да се натопи за пилешки крилја, кучиња од пченка или зеленчук. Совршено како триење на месо како говедско, пилешко, свинско месо, морска храна, туна, венисон и дива игра за печење, печење или печење. Додадете ја оваа уникатна комбинација на билки и зачини во супи или бавни рецепти за шпорети за да добиете вкусен вкус што сакате да го споделите со пријателите или семејството. Натопете - Jamамајка во прав Jackек Jackек Меџик во прав е одлично да се додаде со кисела павлака или ранч за да се направи натопување за пилешки крилја, кучиња од пченка или зеленчук . Бришење - совршено како триење на месо како говедско, пилешко, свинско месо, морска храна , туна, венисон и дива игра за печење, печење или печење . вкус - додадете ја оваа уникатна комбинација на билки и зачини на супи или бавни рецепти за шпорети за да добиете вкусен вкус што сакате да го споделите со пријателите или семејството.

Повеќе детали

Избор на купувачи