Табла за клип -табла за клип -табла за дрвени плочи и влечење за стандардна буква
Неодамнешно

Табла за клип -табла за клип -табла за дрвени плочи и влечење за стандардна буква

DEN 137.92

Достапно на барање

Димензии : Големината на секоја табла со исечоци е 13x9x0,12 инчи со метален клип со низок профил. Имаме злато и сребрен метален клип, го испраќаме случајно. Долготрајната јачина и големината е во прилог на хартија со големина на букви. Дизајнот со низок профил на клипот овозможува лесно редење на повеќе клипчиња заедно за складирање на заштеда на простор. Дупка за виси. Таблата со клип обезбедува мало метално јазиче што може да се повлече со дупка со дијаметар од 0,5 инчи за обесење на таблата со исечоци од одредена локација. ИДЕАЛ за секојдневна употреба : без разлика дали е на училиште, канцеларија или дома, клипборд за клип-табла не само што обезбедува корисно место за Продавници на формулари и документи за лесен пристап, но исто така нуди и погодно преносна, мазна, тврда површина за пишување. е 13x9x0,12 инчи со метален клип со низок профил. Имаме златен и сребрен метален клип, го испраќаме случајно . Материјал : Направено од солидна табла од дрво и не е премногу слаба, клипбордната табла нуди сигурна, долготрајна сила и тоа е Големината опфаќа хартија со големина на букви A4 . Функција : Карактеристиките на таблата со клип е метален клип од не'рѓосувачки челик со пролетно затворање и гумени агли, кои можат да ја заштитат хартијата додека ја одржуваат безбедно во место. Дизајнот со низок профил на клипот овозможува лесно редење на повеќе клипчиња заедно за складирање на заштеда на простор. Дупка за виси. Таблата со клип обезбедува мало метално табулатор со дупка со дијаметар од 0,5 инчи за обесење на таблата со исечоци од одредена локација . Идеално за секојдневна употреба : Без разлика дали е на училиште, канцеларија или дома, клипборд за клипчиња на Бритамс не само што обезбедува корисно место За чување форми и документи за лесен пристап, но исто така нуди и погодно преносна, мазна, тврда површина за пишување.

Повеќе детали

Избор на купувачи