Долги панталони за новородено момче Багилаано, поставени долги ракави ромпер врвови + хеланки за новороденчиња, обични облеки
Неодамнешно

Долги панталони за новородено момче Багилаано, поставени долги ракави ромпер врвови + хеланки за новороденчиња, обични облеки

DEN 295.84

Достапно на барање

Бебе момче 2 парче облека со цврста боја на долги ракави ромари и еластични панталони паѓаат облека. Карактеристики. Цврста боја, копчето и вратот на екипажот, ромпер со долги ракави за бебе. Панталоните за бебиња се дизајнирани со еластична лента за половината, совршени за секојдневно носење во есен и зима. Погодно за деца секојдневно носење, празници, секојдневно, роденден, патување, итн., Направете го вашето мало момче повеќе привлечно меѓу неговите врсници. Големина (cm) t t t t t t t t t t. 60 Tadvised Age : T0-3 месеци Tromper должина : T36 Tbust : T46 TPant должина : T36 Twaist : T34. 70 Tadvised Age : T3-6 месеци Tromper должина : T38 TBUST : T48 TPANT должина : T38 Twaist : T36. 80 Tadvised Age : T6-12 месеци Tromper должина : T40 Tbust : T50 TPant должина : T40 Twaist : T38. 90 Tadvised Age : T12-18 месеци Tromper должина : T42 Tbust : T52 TPant должина : T42 Twaist : T40. 100 Tadvised Age : T18-24 месеци должина на тромпер : T44 TBUST : T54 TPANT должина : T44 Twaist : T42. Големина (инч) t t t t t t t t t t. 60 Tadvised Age : T0-3 месеци Tromper должина : T14.17 TBUST : T18.11 TPANT должина : T14.17 Twaist : T13.39. 70 Tadvised Age : T3-6 месеци Tromper должина : T14.96 TBUST : T18.90 TPANT должина : T14.96 Twaist : T14.17. 80 Tadvised Age : T6-12 месеци Tromper должина : T15.75 TBUST : T19.69 TPANT должина : T15.75 Twaist : T14.96. 90 Tadvised Age : T12-18 месеци Tromper должина : T16.54 TBUST : T20.47 TPANT должина : T16.54 Twaist : T15.75. 100 Tadvised Age : T18-24 месеци должина на тромпер : T17.32 TBUST : T21.26 TPANT должина : T17.32 Twaist : T16.54. Спецификација. Состојба : 100% сосема ново. Материјал : 95% памук и 5% спандекс. Стил : Мода. Пол : Момци. Сезона : есен. Модел : Цврста боја. Повод : Дневно. Пакет вклучувајќи : . 1* Скока. 1* панталони. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и дел од ткаенини. Табелата со големина е само за повикување; Можеби има мала разлика со она што го добивате. Бојата може да биде полесна или потемна поради различниот приказ на компјутер .. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обичен дизајн : Цврста боја, копчето и вратот на екипажот, ромпер со долги ракави за бебиња. Панталоните за бебето се дизајнирани со еластична лента за половината, совршени за секојдневно носење во есен и зима . Симпатична облека : Пролетните облеки за момчињата за бебиња се лесни за грижа, совршени со палто и чевли, чуваат топло и стилски и се Совршен додаток на вашата есен и зимска гардероба . Меки материјали : Падот на облеката за момче е направена од 95% памук и 5% спандекс, кој е дише и удобно, а пријателската и мека ткаенина се грижи за кожата на бебето . многу Прилики : Момци облека поставени погодни за деца со деца секојдневно носење, празници, секојдневно, роденден, патување, итн., Направете го вашето мало момче повеќе привлечно меѓу неговите врсници . Најдобар подарок : Бебе момче Симпатична облека е одличен подарок за новороденче на Роденден, Денот на децата, Ноќта на вештерките, Божиќ, направете го вашето бебе толку симпатично.

Повеќе детали

Избор на купувачи