Comfortенски удобност Wirefree Shaper Bra Bra Chature Wireless Bralette Unpadded Deep Cup Bra Cla Cla Cloral Comfy секојдневни градници за жени
Неодамнешно

Comfortенски удобност Wirefree Shaper Bra Bra Chature Wireless Bralette Unpadded Deep Cup Bra Cla Cla Cloral Comfy секојдневни

DEN 399.84

Достапно на барање

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница - Рирј! Ве молиме, не повикувајте се само на упатството за големина, обезбеден од, мора да се однесувате и на нашиот водич за големина !!! (Нашата табела со големина е за азиски големини, препорачуваме да купите една големина нагоре) женски удобност жичари за граници со целосен покрив безжичен bralette Незавиден длабок чаша градник чипка цветна удобност секојдневно градник за женски преглед : . Пол : Womanена жена, дама дама, женска. Сезона : Четири сезони. Вид на чаши : Подложен, без жица. Покриеност : Целосно. Дизајн карактеристики : едно парче. Материјал : 95% полиестер; 5% спандекс. Измијте : миење на рацете на ниска температура. /Не тријте премногу. /Tumble Dry Low . Функција : . 1. Дизајнот на предната топка го олеснува и полетувате . 2. Биг У Дизајн на грбот, ослободете го притисокот на грбот. Проширените ленти и страните на рамото се проширија област на сила . 3. Нема дизајн на челичен прстен, стабилен без поместување, без чувство на воздржаност кога се носи . 4. За да ги поддржувате градите, никогаш не мора да ги издржите непријатните врзувања на ленти или челични прстени повторно!. Содржина на пакет : . 1 x жени градници. Совети : . 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот . 3. Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува заради рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2.54cm) Големина : Мала чаша : 34/75b САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 73-76см/28.74-29.92 '' под биста : 67-70cm/26.38-27.56 ''. Големина. Големина. Големина. е изработен од 95%полиестер, 5%материјал за спандекс, кои се издржливи, меки, лесни удобни и песни. ќе направи да изгледате привлечно . 【Дизајн】 Овој лесен градник за жени секој ден се заснова на лабав стил на вклопување во целост, кој се одликува со каиш, затворање на копчето и безжично, нема потреба да се грижите за Chafing и непријатно искуство со носење. Ременот е неконтролиран, сепак, лабавото вклопување овозможува максимални можности за овој секојдневен градник да одговара на различни фигури. Понатаму, симпатичното цветно печатење во согласност со светлината боја го прави овој градник прекрасен стил, за кој го препорачуваме . 【Обичен спортски градник】 Овој удобен градник е погоден за сите видови на активности, спиење, одење, џогирање, танцување, јога, возење велосипед и други спортови на отворено. Може да се носи како обична маица и редовен секојдневен градник. Целокупната удобност значи дека дури и не мора да размислувате за вашиот градник во текот на денот . грижа за облека : Препорачано миење на рака ладно или нежно миење на машината, виси или суво. Поради рачно мерење, дозволете 1-3 см да се разликува. Ве молиме, купете според нашата табела со големина на нашите фотографии или област за опис на производот . Карактеристики : градник за породилишта; женски резервоар врвови лабаво вклопување; градник за фустани без грб; врвови на резервоарот за камилии; врвови на белиот резервоар; градник за целосна покриеност; лепило градник; породилно градници за бременост; симпатичен градник; женски култури; Врвови; градник за инвалидност.

Повеќе детали

Избор на купувачи