Женски сандали на дозвола за жени летни клипови чевли со носачи на удобни сандали станови на обични плажа сандали Враќање
Неодамнешно

Женски сандали на дозвола за жени летни клипови чевли со носачи на удобни сандали станови на обични плажа сандали Враќање

DEN 0.33

Достапно на барање

Womenените летни клипови чевли со носачи на пети, удобни сандали, случајни сандали на плажа Белешка : Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики. Белешка : Ознаката на големината на чевлите е број на кинеска големина. Топол потсетник : Различни стилови на чевли, ве молиме изберете ја големината според вашиот тип на стапало Вовед : 1. Изработено со материјал за пријателски на кожата, ПУ, овој лизгач е супер лесен, траен и флексибилен, обезбедувајќи удобно, опуштено искуство за носење чевли. 2.Визнете на дивата страна во удобност и самодоверба, нашето стапало дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка. 3. Чувајте ги вашите есенски ансамбли лесно весели кога ќе се лизнете на овие лесни сандали дизајнирани со обликуван зафат и не лизгачки зафат за максимална поддршка и удобност. 4. Корекција на отстапот : Исправете ги колковите, точните клоци на колена и нерамнотежата на мускулите со прилагодување на структурата на нозете. 5. Дури и дистрибуција на притисок : Нашиот дизајн со три лакови - осигурува дека вашата тежина е рамномерно дистрибуирана низ прстите, лак и топка на нозете во секое време. 6. Лесна категорија, не лизгање, одлични стапала за апсорпција на шок. Поставете да шетате повеќе стабилно и да застанете со часови, без никакви вирус или нерамнотежа. Опис Пол : Womenените Сезона : Летен горен материјал : Пу единствен материјал : Висина на гума : потпетици на станови (1-3 см) Погодна пригода : Цврстина на лежерии : Ширина на мекошот : Среден стил : Обичен, едноставен стил на пети : Тркалезни точки : Кристална прилика : Обичен, обичен, обичен, обичен, обичен, обичен, обичен, случајна Партија, пакет со трага : 1 пар чевли (без вклучување на чевли) Големина : 35 САД : 4,5 Велика Британија : 2 ЕУ : 35 ЦН : 225 инчи : 8,9 см : 22,6 должина : 22,5 см/8.86 ''. Големина : 36 САД : 5 Велика Британија : 3 ЕУ : 36 ЦН : 230 инчи : 9,1 см : 23.1 Должина : 23см/9.06 ''. Големина : 37 САД : 6 Велика Британија : 4 ЕУ : 37 ЦН : 235 инчи : 9,3 см : 23,6 должина : 23,5 см/9,25 ''. Големина : 38 САД : 7 Велика Британија : 5 ЕУ : 38 ЦН : 240 инчи : 9,4 см : 23,9 Должина : 24см/9,45 ''. Големина : 39 САД : 7,5 Велика Британија : 5,5 ЕУ : 39 ЦН : 245 инчи : 9,6 см : 24,4 должина : 24,5 см/9,65 ''. Големина : 40 САД : 8 Велика Британија : 6,5 ЕУ : 40 CN : 250 инчи : 9,8 см : 24,9 Должина : 25см/9,84 ''. Големина : 41 САД : 9 Велика Британија : 7 ЕУ : 41 ЦН : 255 инчи : 10 см : 25,4 должина : 25,5 см/10.04 ''. Големина : 42 САД : 10 Велика Британија : 8 ЕУ : 42 ЦН : 260 инчи : 10,2 см : 25,9 Должина : 26см/10.24 ''. Големина : 43 САД : 11 Велика Британија : 9 ЕУ : 43 ЦН : 265 инчи : 10,4 см : 26,4 должина : 26,5 см/10,43 '' andansенски сандали на дозвола жени летни клип-пети чевли ринстон удобни сандали флапс на рестартирање на сандали на плажа. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Клиренс на жени сандали под 5 долари. Sandенски сандали на дозвола. Чевли за дозвола за жени под 5 долари.

Повеќе детали

Избор на купувачи